Všeobecné obchodní podmínky

  Dobrý den, upozorňuji zákazníky, že toto není internetový obchod. Jsme kamenná prodejna a tyto stránky jsou vedeny jako nabídkový katalog. Dopravu zajišťujeme, je to buď přepravní společnost, nebo odvážíme zakoupené zboží sami.  Pokud zboží zakoupíte, není již možno ho vrátit z důvodu, že se Vám nelíbí, nebo že Vám někam neladí nebo nepasuje. Spotřebiče jsou funkční, přezkoušené a připravené na bezproblémový provoz. Pokud se stane, že Vámi zakoupená věc nepracuje správně nebo vůbec, tak než nás budete kontaktovat, tak ještě třikrát projděte zapojení nebo připojení, protože jsme si jisti, že u nás bylo vše v pořádku. Sporáky !!! Prodávají se bez přívodního kabelu, pokud u sporáku kabel je, tak je pouze zkušební !!! Zapojení na 400V-3N musí provést odborník, jelikož se může stát, že si ho vinou špatného zapojení vypálíte a oprava je potom drahá. Nezapojovat na tabulku 230V 3- Není určena pro naši síť. Správně je 230V 1N.

     Reklamace-  Všeobecně platí, pokud není telefonicky dohodnuto jinak, že k opravě spotřebiče je nutné jej dopravit k nám na prodejnu. Dopravu si zákazník platí sám. Pokud je dohodnut náš servis u Váv doma, je nutné uhradit dopravu. Servis (čas a náhradní díly ) jsou zdarma. Pokud je zjištěná závada zaviněna zákazníkem, což zjistíme, hradí si opravu zákazník. Vznikne li závada na přístroji běžným používáním, odstraníme ji na vlastní náklady. Běžným používáním se rozumí- nepřetěžuji např. pračku, v myčkách a pračkách používáme pouze přípravky tomu určené. Nečistíme chemicky žádné vnitřní prostory spotřebiče. U sušiček je velmi důležité, po každém sušení vyčistit prachový filtr, může dojít k přehřátí stroje vinou nedostatečného ochlazování (neprůchodnost filtru ). Vysavače Vorwerk nejsou určeny pro vysávání stavební suti apod. Vlivem minerálního mikroprachu, ( který se v domácnosti běžně nevyskytuje ) dojde k zadření kluzných ložisek. Audio komponenty mám osobně přezkoušené. Jelikož jsou to věci, které lze lehce špatným zapojením, nebo připojením vadné reprobedny vypálit, tak na tyto věci záruka není. Kdo nedůvěřuje, má možnost osobního přezkoušení v naší prodejně. Svévolné sjednání vlastního servisu neproplácíme. Servis zajistíme nebo provedeme pouze my.

       Doufáme, že je vše srozumitelné, neoháníme se žádnými zákony, ani zákoníky, kterým nikdo nerozumí, jednáme s lidmi narovinu, takže předpokládáme čestné jednání i od Vás. Za bazar-jicin Vás zdraví majitel Petr Mžik.